World flags
Flags of the World states and countries, symbols, banners, information

Partnerské weby, technika, zábava, informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, školství a vzdělávání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, politika, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, nadpřirozené osoby, historie, státní správa, fikce a fantasy, záliby a hobby, politici, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, osobnosti, zločin a právo, sportovci a sportovkyně, vlastnosti, křesťanství, národnost atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Informace, technika, zábava, informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Nejlepší online hry zdarma

Zkuste nejlepší online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Oddechové, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Karetní, Sportovní, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Strategie, parkování - parkovačky, Klasické, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Logické a podobně.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online adventní magazín, počítače, Seznam přípon a koncovek souborů, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, hyperlinky, internet, Vlajky zemí světa, Wayne Rooney futbolista inglés, kuriozity, zeměpis, Dopravní značení, pro děti

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Hry s koňmi, Střílecí hry, Hannah Montana, Omalovánky, Letecké simulátory, Adventury, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Logické hry apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Síť, technika, zábava, informace

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Frky, vtipy, vtipné texty, kameňáky, ftipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Frky, vtipy, vtipné texty, kameňáky, ftipy, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O mužích, Vtipy o Bohu, O škole, O ekonomech, O Němcích, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Frky ze života, O ženách, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O manželství, O Slovácích, Frky o tchýních apod.

Keywords:Přehled zkratek a akronymů, Hry pro nejmenší online, URL, Super online flash hry, Mexico, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, odkazy, Online testy zdarma, Nádherná Ashlee Simpson, linky, tipy, webovky

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Georgie, Západní Virginie, Connecticut, Severní Karolína, Mississippi, Vermont, Iowa, Severní Dakota, Massachusetts, Minnesota, Idaho, Wisconsin, Alabama, Havaj, Ohio, Louisiana, Rhode Island, Montana, Wyoming, Nevada, Indiana, Colorado, Aljaška, New Jersey, Kentucky, Washington atd.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Náš tip, technika, zábava, informace

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Vlajky států USA, Obrázky, kliparty, Liverpool F.C., webové stránky, F, volný čas, Obrázky k vybarvení, Biografie slavných osobností, R, weby, zadarmo

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Logické, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Bojové online gamesy, Závodní, Klasické, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Pro dívky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry a podobně.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, software, zločin a právo, český jazyk, stavebnictví, sport, fyzika, hardware, internet, politika, nápoje, jídlo, zkratky, matematika, psychologie, počítače, materiály, latina, věda, nemoce, příroda, ekonomie a ekonomika, technika, rostliny atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Louisiana, Florida, Colorado, Montana, Delaware, Missouri, Oklahoma, Idaho, Pensylvánie, Virginie, Alabama, Wyoming, Ohio, Kentucky, Michigan, Minnesota, Západní Virginie, Wisconsin, Jižní Karolína, Washington, Jižní Dakota, Severní Karolína, New Hampshire, Nové Mexiko, New Jersey, Indiana atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem spustit, jak spustit, jak exportovat, jak převést, kterak editovat, jak importovat, jak konvertovat, jak vytvořit, čím zobrazit, jak otevřít následující typy souborů: komprimace dat, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, internet a web, grafiku, koncovky souborů, písma, fonty, spustitelné soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, systémové soubory apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako výstražné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Dopravní značky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Vlajky států USA, ú, multimédia, Textová přáníčka a obrázky k svátku, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník, Biografie slavných osobností

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, obecné zkratky, politické strany a hnutí, měny, týmy NHL, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, hudební zkratky, státy usa, vojenské hodnosti, okresy České republiky apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Klíčová slova: Online adventní magazín, internetové stránky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zábava, F, Vlajky, flags, F, Nejhranější online testy a kvízy, zdroje informací, Superhry a hry online zdarma, Obrázky zdarma, F, XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Smůla: Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Další odkazy:

Sexy Nicole Kidman
Bayern Monachium klub piłkarski
Odkazy na užitečné webové stránky
Sexy Milla Jovovich
Full-HD tapety na pozadí PC
Tipy na zajímavé weby
Flags of the world countries
Zajímavé webové stránky
New York city
Odkazy na partnerské weby
Romulus Remus
Texas hold’em poker Çevrimiçi, kurallar, bahis, oyun
Doporučené odkazy
Kim Kardashian
World Flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Keywords: flag, Flags of countries, energetics, world countries, economy, demography, Partnerské weby, technika, zábava, informace, list of flags, all flags, transport, telecommunications, list of countries, flags of countries in the world, information, flag states, national flags, politic.