World flags
Flags of the World states and countries, symbols, banners, information

Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Nejlepší tapety na plochu zdarma - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší tapety na plochu zdarma. doporučujeme pro ultrabook, displej, obrazovka počítače, monitor, phablet, PC, počítač, mobilní telefon, notebook, mobil, smartphone a pro operační systémy FreeBSD, Windows XP, Windows 10, Java ME, Windows 98, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows NT, Mac, BlackBerry OS, Windows 2000. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, letadla, wallpapery, voda a bubliny, psi a štěňátka, rostliny, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupné velikosti jsou 1152x768, 320x568, 1536x2048, 1200x1920, 1536x2560, 1440x960, 1536x864, 1280x768, 1152x864, 1920x1080 Full HD, 2560x1600, 1280x960, 1800x1440, 393x786, 2160x3840, 360x640 atd.

Aforismy, hlášky, úsloví, rčení, výroky, moudrosti, bonmoty

Citáty slavných, Aforismy, hlášky, úsloví, rčení, výroky, moudrosti, bonmoty, . Naleznete zde hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o kráse od různých známých osobností.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako náboženství a křesťanství, technika, příroda, školství, věda, ekonomie a ekonomika, materiály, politika, internet, nemoce, lékařství a medicína, stavebnictví, zkratky, účetnictví, matematika, filozofie, chemie, hardware, latina, nástroje, software, sport, psychologie, cestování atd.

Klíčová slova: A, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, č, Ilustrační obrázky, Bayern München, zdroje informací, Prapory českých měst, Hry pro dívky online, Christina Aguilera, Nejlepší online hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online testy a kvízy zdarma

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, herci a herečky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vražedkyně, Voják, Olympiáda, Spisovatel, Režisér, Sci-fi, Vůdce, Zlatý slavík, Slovák, Sebevražda, Masový vrah, Prezidenti USA, Stoletá válka, Obchodník, Pittsburgh Penguins, Producent, AIDS, Básník, KHL, Rakušan, Atentát, Normalizace, Hejtman, Němci, Američané, Philadelphia Flyers, Herečka, Kancléř, Svatý, ČSSD, Dallas Stars, Miliardáři, Pedagog, Country, KSČ, Angličané apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Smrk, Stromeček, Vánoční trhy, Vánoční punč, Křesťanství, Německy, Jesličky, Vánoce, Osvětlení do oken, Patchwork, K Vytisknutí, Bůh, Pastýř, Kameňák, Tiskárna, Obrazovka, Cesmína, Koledy, Plzeň, Recepty, Jmelí, Pro děti, Štědrý den, Tisk, Schleich, Šišky, Papírový vánoční stromek, PF, Vykrajovátka, Osvětlení, Kapr apod.

Keywords:výukové pomůcky, Nejlepší hry pro dívky, Online testy a kvízy zdarma, zeměpis, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, zdarma, zadarmo, URL, Svícen, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Prapory regionů a království

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií křesťanství, žurnalisté a novináři, filozofie, věda, osobnosti, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, fikce a fantasy, politika, školství, sport, psychologie, podnikání a podnikatelé, národnost, profese a zaměstnání, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, politici, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo atd.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, země Severní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země východní Asie apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Tapety na plochu PC - pC pozadí pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC. vhodné pro monitor, mobil, počítač, displej, PC, smartphone, ultrabook, notebook, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Lubuntu, Linux Ubuntu, Windows 95, Windows 7, Windows 98, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Android, Java ME, Linux Mint, Windows 2000. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: rostliny, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, auta, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, letadla, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, hudební tapety, hry a herní wallpapery, noční města, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, budovy a stavby, wallpapery, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete rozměry 1152x864, 1920x1280, HD 1280x720, 1280x800, 800x1280, 2048x1080, 1280x854, 1800x1440, 1536x864, 1920x1080 Full HD, 1280x960, 750x1334, 1440x960, 1600x1200, hi res 2560x1920, 1680x1050 atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: tipy, V, Seznam souborových přípon, Cedulky a jmenovky na vánoční dárky k vytisknutí zdarma, Dopravní značení, internetové stránky, weby, Vánoční dárky, Nejlepší tapety na plochu zdarma, zajímavosti, školství, Online životopisy, biografie

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

černý humor, anekdoty, vtipy, kameňáky, fóry, vtípky

Chcete se pobavit? černý humor, anekdoty, vtipy, kameňáky, fóry, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o metanolu, kameňáky, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: pro děti, Webové online testy zdarma, humor, Světelný vánoční dekorační řetěz, Seznam souborových přípon, hyperlinky, Super free web games zdarma, Betlém ke stažení, linky, F, webovky

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

černý humor, anekdoty, vtipy, kameňáky, fóry, vtípky

Chcete se pobavit? černý humor, anekdoty, vtipy, kameňáky, fóry, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o metanolu, kameňáky, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak otevřít, jak konvertovat, jak importovat, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem spustit, kterak editovat, jak exportovat, v čem upravit, jak převést soubory následujících typů: hudební audio soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, konfigurační soubory, internet a web, šablony dokumentů, koncovky souborů, systémové soubory, video soubory, spustitelné soubory, obrazy disků apod.

Vtipné texty, černý humor, vtípky, frky, kameňáky, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, černý humor, vtípky, frky, kameňáky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O mužích, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O Windows, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Frky ze života, O Němcích apod.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, symboly, ženy a dívky, sport, dopravní prostředky, auta, ptáci, ovoce, jídlo a nápoje, halloween, láska, hmyz, mapy, hudba, věda, stavby, zelenina, náboženství, rostliny, muži, přístroje atd.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Seznam zemí světa a jejich vlajky, V, Tapety na plochu PC, počítače, Státní prapory, Přání k narozeninám, Full HD pozadí ke stažení, volný čas, Hry pro dívky online, Stručný encyklopedický slovník, info, Biografie slavných osobností, Vše pro kolo, 12

Několik fórů na závěr. Vtip Redbull?: Sedí babka na stromě a kolem jde puberťák. "Copak, babi, Redbull?" "Ne, pitbull."

Co umí blondýnka nejlepšího k večeři? Rezervovat stůl v restauraci.

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Další odkazy:

Čert
Odkazy na užitečné webové stránky
Obrázky krásných sexy žen.
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám
Tipy na Partnerské weby
Samolepky a vánoční jmenovky na dárky ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Puntíkovaná vánoční mašlička
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Tipy na vánoční dekorace

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Keywords: telecommunications, national flags, flag, information, demography, transport, list of countries, flags of countries in the world, economy, all flags, flag states, Flags of countries, energetics, world countries, list of flags, Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas, politic.