World flags
Flags of the World states and countries, symbols, banners, information

Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, jídlo a nápoje, věda, auta, zelenina, mapy, halloween, láska, rostliny, přístroje, smajlíci a emotikony, květiny, stavby, osobnosti a lidé, ženy a dívky, nástroje a přístroje, hudba, zvířata, sport, dopravní prostředky, hmyz, symboly, náboženství atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, okresy České republiky, měny, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, týmy NHL, země EU, fyzikální jednotky, obecné zkratky, geocaching, státy usa, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva apod.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Omalovánky, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Oblíkačky, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Akční gamesky, Logické hry, Letecké simulátory, Auta a závodní apod.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Super online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme super online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Postřehové, Akční hry, Bojové gamesy, Logické, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií mytologie, křesťanství, nadpřirozené osoby, lékařství, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, věda, poruchy, státní správa, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, politika, umělci, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, zločin a právo, přezdívky, Spisovatelé a básníci, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání atd.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, zelenina, ženy a dívky, halloween, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, muži, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, přístroje, věda, nástroje a přístroje, hmyz, smajlíci a emotikony, ovoce, zvířata, hudba, ptáci, jídlo a nápoje, rostliny, symboly, stavby atd.

Klíčová slova: školství, Super online hry zdarma, kuriozity, Super online hry zdarma, Nálepky, samolepky, jmenovky na vánoční dárky ke stažení a k tisku, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online hry zdarma, Online životopisy, biografie, Televize a jejich vysílání o Vánocích, doporučujeme, V, Vlajky měst České republiky, zajímavosti

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky atd.

Vtipné texty, vtípky, kameňáky, fóry, frky, fórky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtípky, kameňáky, fóry, frky, fórky. vás dostanou. Vtipy z kategorií murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipné básničky, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, kameňáky, černý humor, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, frky o zvířatech apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Keywords:Ilustrační obrázky, Vánoční web, volný čas, pro dospělé, Vánoční svíčky, A, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, V, Typická vánoční kometa, weby, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, webovky

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Výroky, myšlenky, hlášky, motta, bonmoty, rčení, aforismy

Citáty slavných, Výroky, myšlenky, hlášky, motta, bonmoty, rčení, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o ženách od různých známých osobností.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Anekdoty, fórky, fóry, ftipy, vtipné texty, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Anekdoty, fórky, fóry, ftipy, vtipné texty, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O škole, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O ekonomech, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O ženách apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, V, zábava, Dárky, odkaz, výukové pomůcky, Onlinovky zdarma, Stromečky, zadarmo, multimédia, Stručný encyklopedický slovník, Vlajky spojených států amerických

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Ftipy, kameňáky, černý humor, vtipné texty, vtípky, fórky

Zkuste vypnout! Ftipy, kameňáky, černý humor, vtipné texty, vtípky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O zvířátkách, Frky o tchýních, O mužích, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O Windows, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O škole, O důchodcích, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky apod.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Vaření a smažení, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Farmářské hry, Logické hry, Strategické onlinovky, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Omalovánky, Adventury, Letecké simulátory apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: Státní vlaječky, prapory, Dopravní značky, zdarma, Naomi Campbell, F, tipy, info, Santa, Seznam státních vlajek, Full HD pozadí ke stažení, Free game online hry

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Ftipy, kameňáky, černý humor, vtipné texty, vtípky, fórky

Zkuste vypnout! Ftipy, kameňáky, černý humor, vtipné texty, vtípky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O zvířátkách, Frky o tchýních, O mužích, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O Windows, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O škole, O důchodcích, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Animace, Bojové hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Adventury, Pro dívky, Hry pro děti, Postřehové hry, Závody aut, Střílečky, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Strategie, Logické hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií profese a zaměstnání, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, záliby, národnost, vlastnosti, osobnosti, herectví, herci a herečky, státní správa, fikce a fantasy, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, přezdívky, poruchy, školství, zločin a právo, historie, politika, Spisovatelé a básníci, psychologie, sport, rodinné vztahy atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Tapety na PC zdarma ke stažení, webové stránky, cestování, Dopravní značení, Póquer juego de apuestas, Prapory českých měst, humor, URL, Ilustrace, obrázky, Nejhranější online testy a kvízy, Nejhranější online testy a kvízy, Shiri Appleby, 12

Několik fórů na závěr. Vtip Hádka: Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

Další odkazy:

Kapr o Vánocích
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Fotografie Selena Gomez
Zajímavé webové stránky
Sexy Christina Aguilera
Doporučené odkazy
Přáníčka k výročí svatby
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Biografie Tara Reid
Naše tipy na zajímavé stránky
Vánoční zvoneček

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Keywords: flag, Flags of countries, energetics, world countries, economy, demography, Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání, list of flags, all flags, transport, telecommunications, list of countries, flags of countries in the world, information, flag states, national flags, politic.