World flags
Flags of the World states and countries, symbols, banners, information

Dále doporučujeme, informace, cestování, volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční přání, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Osvětlení do oken, Jídlo, Vánoční filmy, Recepty, Adventní kalendář, Keramický adventní věnec, Sněhová vločka, Lindt, Svíčky, Jingle Bells, Milka, Filmy, Papírový vánoční stromek, Televize, Řetězy, Anglicky, Německy, Koleda, Tichá noc, Vánoční koledy, Staroměstské náměstí, Kavkazská jedle, Vánoční svícen, Písnička, Zima, Vykrajovátka, Vánoční světýlka, Adventní neděle, Vinná klobása, Obrazovka, PF apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Miliardář, Lord, Olympiáda, Žijící, Ministr, Imitátor, Fotograf, Prezidenti ČR, Císař, Miliardáři, Český slavík, Američan, Filozof, Novinář, Francouz, Habsburkové, Československo, Country, Zavražděn, Zpěvačky, Philadelphia Flyers, Češi, Olympijští vítězové, Trenérka, Gymnasté, Rock ‚n‘ Roll, New York Rangers, Itálie, Královna, Máj, Ministr zahraničí, Kancléř, Orlík, Obchodník, Scénárista, Herečka apod.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Klíčová slova: internet, odkazy, pro děti, info, Přání a blahopřání, Slovník pojmů Co je to?, Online testy zdarma bez registrace, Nejhranější hry online, Omalovánky pro děti, Biografie slavných osobností, zdroje informací, Přehled států světa a jejich vlajek, Obrázky a kliparty zdarma

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Sportovní, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Moudra, přísloví, aforismy, motta, výroky, rčení, bonmoty

Citáty slavných osobností, Moudra, přísloví, aforismy, motta, výroky, rčení, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o víře, přísloví o naději od různých známých osobností.

Informace, informace, cestování, volný čas

Kameňáky, vtípky, vtipné texty, fóry, černý humor, anekdoty

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtípky, vtipné texty, fóry, černý humor, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipné hádanky, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, kameňáky, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Hry pro dva hráče, Strategie, Střílečky, Závody aut, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Pro dívky, Bojové hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Akční hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry a tak dále.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Aljaška, Washington, Massachusetts, Illinois, Mississippi, Colorado, Kentucky, Texas, Jižní Karolína, Connecticut, Minnesota, Georgie, Oklahoma, Kansas, Idaho, Nové Mexiko, Michigan, Maine, New Hampshire, Pensylvánie, New York, Montana, Missouri, Severní Dakota, Indiana, Oregon atd.

Keywords:Seznam vlajek amerických států, Hry pro kluky, kuriozity, tipy, Vlajka NATO, URL, multimédia, Onlinovky zdarma, Ashlee Simpson, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Seznam souborových přípon

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: národnost, filozofie, státní správa, vlastnosti, herectví, herci a herečky, umělci, sport, Spisovatelé a básníci, osobnosti, věda, politika, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, psychologie, školství, lékařství, křesťanství, nadpřirozené osoby, přezdívky, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři atd.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, žurnalisté a novináři, historie, přezdívky, školství, státní správa, politika, věda, filozofie, zločin a právo, profese a zaměstnání, záliby, psychologie, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, umělci, herectví, herci a herečky, lékařství, sport, rodinné vztahy, Spisovatelé a básníci atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, Tapety na PC ke stažení, Full HD wallpapers na PC, Fotbalista Thierry Henry, odkaz, A, Online web Hry zdarma bez registrace, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, V, ú, zdarma, Adventní magazín

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Vtipy, vtipné texty, vtípky, fórky, fóry, anekdoty

Chcete se uvolnit? Vtipy, vtipné texty, vtípky, fórky, fóry, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O ekonomech, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O ženách, O mužích, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O Somálcích, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi apod.

Super online kvízy

Zkuste super online kvízy. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Klíčová slova: webové stránky, zadarmo, PC tapety pro Windows, Inzeruj, inzerce zdarma, Vlajky měst České republiky, cestování, Super online flash hry, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, počítače, M, Slovník pojmů Co je to?

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Síť, informace, cestování, volný čas

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak vytvořit, jak otevřít, jak importovat, v čem upravit, kterak editovat, čím prohlížet, jak exportovat, jak spustit, jak konvertovat, v čem spustit soubory těchto typů: dokumenty, hudební audio soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, písma, fonty, koncovky souborů, systémové soubory, video soubory, šablony dokumentů apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílecí hry, Hry s koňmi, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Deskovky, Oddechové hry, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Akční gamesky apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, weby, Seznam zkratek a akronymů, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Biografie slavných osobností, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Kliparty pro dokumenty, pro dospělé, Wallpapers na plochu počítače, Přehled formátů souborů, Seznam vlajek měst České republiky, V, Obrázky na plochu květiny, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na Kalouska!: Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Další odkazy:

Halle Berry
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky na plochu stavby
Linky na partnerské weby
Istanbul
Naše tipy na zajímavé stránky
Tapety, wallpapery na plochu PC
Naše tipy na užitečné weby
Cristiano Ronaldo football
Odkazy na partnerské weby
Historie strategických válečných her

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Keywords: telecommunications, national flags, flag, information, demography, transport, list of countries, flags of countries in the world, economy, all flags, flag states, Flags of countries, energetics, world countries, list of flags, Dále doporučujeme, informace, cestování, volný čas, politic.