World flags
Flags of the World states and countries, symbols, banners, information

Zajímavé odkazy, informace a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, nápoje, věda, náboženství, zelenina, dopravní prostředky, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, hmyz, hudba, nástroje a přístroje, stavby, sport, rostliny, halloween, ptáci, osobnosti a lidé, symboly, přístroje, ovoce atd.

Síť, informace a zábava

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Full HD pozadí ke stažení - full HD tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v smartphone, obrazovka počítače, displej, tablet, monitor, PC, notebook, mobilní telefon, počítač, ultrabook, mobil a pro operační systémy FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Slackware, Linux Ubuntu, macOS, Windows NT, Linux Xubuntu, Windows 10, Chrome OS, Windows 2000, OSX. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, Formule 1, nature - příroda, zvířata, velkoměsta a noční život, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, flóra, stromy, free wallpapers, ptáci, tenisté a tenistky, motorky, Rally, závody aut. Zvolit si můžete z velikostí 1600x900, 800x600, 1800x1440, 1280x800, 2560x1440, 1366x768, 393x786, 1152x768, 1920x1200, 854x480, 640x480, 1080x1920, 2560x1600, 1920x1280, 1536x2560, 3200x1200 atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: zábava, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam souborových přípon, Dopravní značky, Fernando Torres, Seznam vlajek měst České republiky, Webové online testy zdarma, Full HD pozadí ke stažení, Draw poker, hyperlinky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, školství, internetové stránky

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Vtipy, fórky, černý humor, frky, vtípky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtipy, fórky, černý humor, frky, vtípky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné básničky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, kameňáky, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, židovské anekdoty apod.

Internet, síť, informace a zábava

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky atd.

Keywords:weby, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Kliparty zdarma, internet, Omalovánky, hry pro děti, webovky, Adventní magazín, Free game online hry, Manchester United F.C., Seznam souborových přípon, kuriozity, odkazy

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako psychologie, věda, ekonomie a ekonomika, kultura, bankovnictví, nápoje, politika, sport, fyzika, nemoce, český jazyk, počítače, zkratky, literatura, technika, internet, jídlo, příroda, matematika, latina, chemie, rostliny, školství, stavebnictví atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, týmy NHL, firmy a společnosti, měny, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, geocaching, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Skvělé hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste skvělé hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Massachusetts, Colorado, Nové Mexiko, Pensylvánie, Missouri, Nevada, Arizona, New Hampshire, Georgie, Alabama, Tennessee, Západní Virginie, Texas, Vermont, Louisiana, Montana, Severní Dakota, New York, Rhode Island, New Jersey, Severní Karolína, Kansas, Havaj, Iowa, Aljaška, Connecticut atd.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Státní prapory států světa, pro dospělé, Juventus Turín, Free game online hry, K, zadarmo, Obrázek zelené vajíčko, A, volný čas, webové stránky, info

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Střílecí hry, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Adventury, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - pozadí na tablet

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. vhodné pro mobilní telefon, ultrabook, phablet, monitor, tablet, notebook, smartphone, PC, počítač, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Linux Mint, Chrome OS, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Java ME, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, macOS, Mac, Microsoft Windows Vista, Windows Me. Full HD tapety na PC z kategorií 3D a Abstraktní, voda a bubliny, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, rostliny, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, motorky, motocykly, auta, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, letadla, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, dopravní prostředky, wallpapery, noční města, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows. Dostupná rozlišení jsou HD 1280x720, 640x480, 2560x2048, 360x640, 1600x2560, 1024x600, 2048x1536, 2560x1600, 375x667, 1080x1800, širokoúhlé 1366x768, 1280x800, 360x760, 1152x1920, 2048x1080, 1280x768 atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Informace, informace a zábava

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Advent, Francouzsky, Láska nebeská, Dia, Sám doma, Píseň, Přání, Husarské knoflíky, Jedle, Adventní neděle, Papírový vánoční stromek, Anglicky, Historické ozdoby, Kuba, Jmenovky, Neviňátko, Tiskárna, Jesličky, Osvětlení, Keramický adventní věnec, Vykrajovátka, SMS, Vánoční svíčky, Košíčky, Bůh, Papírové ozdoby, Mrazík, Stromeček, Strom, Vánoční punč, Vídeňský punč apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, filozofie, podnikání a podnikatelé, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, přezdívky, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, nadpřirozené osoby, školství, umělci, sport, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, psychologie, poruchy, osobnosti, Spisovatelé a básníci atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Klíčová slova: multimédia, Vlajky měst a obcí České republiky, Skvělé hry online zdarma, Tapety, pozadí, wallpapers, zdarma, Ilustrační obrázky, cestování, Catherine Zeta-Jones, linky, Hry pro dívky online, doporučujeme

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Střílecí hry, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Adventury, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - pozadí na tablet

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. vhodné pro mobilní telefon, ultrabook, phablet, monitor, tablet, notebook, smartphone, PC, počítač, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Linux Mint, Chrome OS, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Java ME, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, macOS, Mac, Microsoft Windows Vista, Windows Me. Full HD tapety na PC z kategorií 3D a Abstraktní, voda a bubliny, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, rostliny, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, motorky, motocykly, auta, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, letadla, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, dopravní prostředky, wallpapery, noční města, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows. Dostupná rozlišení jsou HD 1280x720, 640x480, 2560x2048, 360x640, 1600x2560, 1024x600, 2048x1536, 2560x1600, 375x667, 1080x1800, širokoúhlé 1366x768, 1280x800, 360x760, 1152x1920, 2048x1080, 1280x768 atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Náš tip, informace a zábava

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zahrajte si nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Kameňáky, černý humor, vtípky, fóry, vtipy, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, černý humor, vtípky, fóry, vtipy, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, murphyho zákony, kameňáky, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipné hádanky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o facebooku apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční pozadí, Omalovánky, Vánoční filmy, Osvětlení, Keramika, Štědrý večer, Lindt, Blahopřání, Linux, LED svíčky, Plocha, Tichá noc, Text, Vánoční ozdoby, Papírové ozdoby, Bůh, Vánoční punč, Recepty, Štóla, Popelka, Silvestr, Tisk, Jarmark, Láska nebeská, Květiny, Košíčky, Kinder, Vánoční ubrusy, Vánoční světýlka, Husarské knoflíky, Ohňostroj apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, výukové pomůcky, humor, Online životopisy, biografie, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Slova vánoční koledy Pásli ovce Valaši, tipy, Státní prapory zemí světa, pro děti, V, Online web Hry zdarma bez registrace, zdroje informací, Tenisové tapety na plochu PC, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Nevěra?!: Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!"

Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?" . Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Další odkazy:

Zkraťte si čekání na Štědrý večer při hraní vánočního pexesa
Linky na partnerské weby
Zdarma ke stažení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Pakistan
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Thierry Henry
Partnerské internetové stránky
Online hry zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Keywords: telecommunications, national flags, flag, information, demography, transport, list of countries, flags of countries in the world, economy, all flags, flag states, Flags of countries, energetics, world countries, list of flags, Zajímavé odkazy, informace a zábava, politic.