World flags
Flags of the World states and countries, symbols, banners, information

Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, evropské země a státy, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, muži, ptáci, zvířata, věda, přístroje, auta, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, rostliny, láska, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, hmyz, nástroje a přístroje, květiny, ženy a dívky, jídlo a nápoje, stavby, dopravní prostředky, náboženství, halloween atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem spustit, jak převést, jak konvertovat, jak otevřít, jak spustit, čím zobrazit, jak importovat, kterak editovat, jak přehrát, v čem upravit soubory těchto typů: video soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, hudební audio soubory, grafiku, písma, fonty, konfigurační soubory, dokumenty, komprimace dat, koncovky souborů apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nástroje, internet, příroda, hardware, chemie, nápoje, nemoce, kultura, software, latina, zločin a právo, rostliny, věda, sport, psychologie, náboženství a křesťanství, literatura, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, různé, zkratky, fyzika, český jazyk, počítače atd.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, info, Dopravní značky, linky, Wallpapers na plochu, Nejlepší online hry zdarma, internetové stránky, F, Obrázky, omalovánky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, F, č

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak převést, čím prohlížet, v čem spustit, jak přehrát, jak exportovat, v čem upravit, jak importovat, kterak editovat, jak spustit, jak vytvořit soubory následujících typů: systémové soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, obrazy disků, dokumenty, koncovky souborů, hudební audio soubory, internet a web, šablony dokumentů, grafiku, video soubory apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Wallpapery na plochu PC - pozadí na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na plochu PC. doporučujeme pro ultrabook, počítač, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, smartphone, displej, PC, notebook, mobil, phablet a pro operační systémy Windows 10, Mac, Linux Ubuntu, Windows NT, Windows 98, Linux Fedora, macOS, Chrome OS, Windows 2000, Java ME, Windows 10 Mobile. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, sportovní a závodní auta, zvířata, free wallpapers, fantasy, fraktály, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, květiny, Formule 1, sportovní wallpapery. Zvolte si z rozměrů 4800x1200, 2560x1920, 1920x1440, 800x600, 854x480, 1600x900, 1152x768, 1152x1920, 2560x1600, 2560x2048, 1920x1080, 1280x854, 768x1024, 393x786, 1152x864, 3200x1800 atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Keywords:cestování, multimédia, ú, Hry pro dívky online, Kasína, Vše o Vánocích, Wallpapery na plochu PC, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Selena Gomez, zábava, kuriozity, Online hry pro děti zdarma

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií online html5 hry, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Adventury, Auta a závodní, Oddechové hry, Střílecí hry, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Deskovky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Full HD pozadí ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v počítač, obrazovka počítače, mobilní telefon, phablet, monitor, PC, notebook, mobil, ultrabook, tablet, displej a pro operační systémy OSX, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows 98, Android, Slackware, Windows 2000. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, voda a bubliny, hudební tapety, sportovní pozadí, zvířata, vesmír, planety, galaxie, auta, rostliny, letadla, psi a štěňátka, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, wallpapery. Dostupné velikosti jsou HD 1280x720, 1280x960, 800x1280, 2160x3840, 1200x1920, 1920x1280, 360x720, 375x667, 1366x1024, 1600x2560, 1440x2560, 1024x600, 640x480, 1080x1800, 1536x864, 1024x768 atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, humor, Státní prapory všech států, Antistresové omalovánky, internet, odkazy, Seznam souborových přípon, Sara Shimada, Online adventní magazín, Full HD pozadí ke stažení, hyperlinky, zadarmo

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Závodní, Logické, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Pro dívky, Vánoční online hry, Oddechové, Strategie, Sportovní, Bojové online gamesy, Klasické, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Střílečky a podobně.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oklahoma, Wisconsin, Vermont, Minnesota, Massachusetts, Jižní Karolína, Maryland, Colorado, Severní Karolína, Kalifornie, Montana, Tennessee, Utah, Iowa, Aljaška, Georgie, New Hampshire, Louisiana, New York, Maine, Arizona, Texas, Severní Dakota, Nevada, Nebraska, Kansas atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií poruchy, politika, sport, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, vlastnosti, fikce a fantasy, filozofie, historie, profese a zaměstnání, psychologie, herectví, herci a herečky, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, lékařství, věda, umělci, zločin a právo, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, školství atd.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Kameňáky, fórky, fóry, ftipy, vtípky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fórky, fóry, ftipy, vtípky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, anekdoty o politice, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, černý humor, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech apod.

Fórky, ftipy, kameňáky, anekdoty, frky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, ftipy, kameňáky, anekdoty, frky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: židovské anekdoty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipné hádanky, černý humor, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech apod.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Egypt, Philadelphia Flyers, Washington Capitals, Kněz, Brno, Starověký Egypt, Orlík, Poslanci, Státník, Hudba, Dabérka, Nobelova cena, Právník, Náboženství, Zavražděn, Druhá světová válka, Svatý, Zpěvačky, Továrník, Atentát, Olympiáda, Prezidenti USA, Komunista, Komik, Vojevůdce, Herec, Habsburkové, Američan, Rakušan, Čech, Prezident, Slováci, Slovák, Kladno, Sci-fi, Fotograf apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značení, Obrázky, kliparty, Bývalá vlajka Československa, volný čas, zajímavosti, Stručný slovník pojmů a termínů, Poker na internetu, K, Online testy zdarma, P

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Závodní, Logické, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Pro dívky, Vánoční online hry, Oddechové, Strategie, Sportovní, Bojové online gamesy, Klasické, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Střílečky a podobně.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oklahoma, Wisconsin, Vermont, Minnesota, Massachusetts, Jižní Karolína, Maryland, Colorado, Severní Karolína, Kalifornie, Montana, Tennessee, Utah, Iowa, Aljaška, Georgie, New Hampshire, Louisiana, New York, Maine, Arizona, Texas, Severní Dakota, Nevada, Nebraska, Kansas atd.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

úsloví, aforismy, bonmoty, moudra, výroky, myšlenky, přísloví

Citáty slavných osobností, úsloví, aforismy, bonmoty, moudra, výroky, myšlenky, přísloví, . Naleznete zde citáty o životě, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o manželství od různých známých osobností.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Slovník pojmů Co je to?, Online testy a kvízy zdarma, pro dospělé, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Kim Kardashian naked, URL, Nejhranější hry online, Členské země americké federace, doporučujeme, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nej hry online, Shakira, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Napálený brankář: Včera jsem na tréninku napálil našeho brankáře,” vypráví kamarádům hokejista. „A co, byl z toho gól?” „Ne, zlomené žebro!”

Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Další odkazy:

Sexy Charlize Theron
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Online tetris hry zdarma
Naše tipy na užitečné weby
Gillian Anderson
Naše tipy na zajímavé stránky
Philippines
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Mandy Moore
Zajímavé webové stránky
Rachel Stevens

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Keywords: telecommunications, national flags, flag, information, demography, transport, list of countries, flags of countries in the world, economy, all flags, flag states, Flags of countries, energetics, world countries, list of flags, Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace, politic.