World flags
Flags of the World states and countries, symbols, banners, information

Naše tipy, technika, zábava, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Informace, technika, zábava, informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nápoje, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, psychologie, český jazyk, rostliny, náboženství a křesťanství, zkratky, účetnictví, hardware, materiály, cestování, stavebnictví, software, věda, příroda, chemie, kultura, internet, počítače, literatura, školství, fyzika, různé atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: lékařství, mytologie, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, politika, sport, školství, vlastnosti, umělci, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, osobnosti, křesťanství, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, věda, poruchy atd.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Havaj, Alabama, Arizona, Kansas, Nové Mexiko, Michigan, Georgie, Minnesota, Kalifornie, Jižní Karolína, Indiana, Delaware, New Jersey, Aljaška, Wyoming, Arkansas, Louisiana, Idaho, New York, Washington, Západní Virginie, Nebraska, Wisconsin, Oklahoma, Rhode Island, Mississippi atd.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, Online vánoční magazín, Prapory regionů a království, pro děti, Biografie Cameron Diaz, Hry pro dívky online, webové stránky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, pro dospělé, zajímavosti, info, Nejhranější online testy a kvízy

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, vojenské hodnosti, geocaching, obecné zkratky, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, herci a herečky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Charta 77, Olympiáda, Královna, Němci, Brno, Vražedkyně, Závodník, Sci-fi, Obchodník, Komunisté, Trenérka, HIV pozitivní, Producent, Trest smrti, KSČ, Ekonom, New York Rangers, Olympijští vítězové, Komunista, Esejista, Florida Panthers, Náboženství, Spisovatel, Prezidenti ČR, Prezident USA, Komik, New Jersey Devils, Ministr zahraničí, Exilový prezident, Vládce, Antropolog, Československo, Zpěvačky, Rétorika, Herečka, Podnikatel apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Třásně, Křesťanství, Silvestr, Štědrý večer, Vánoční ozdoby, Vánoční ubrusy, Vánoční filmy, Sám doma, Václavské náměstí, Tiskárna, Atmosféra, Vánoční prostírání, bezlepkové cukroví, Dia, Jarmark, Hostina, Patchwork, Mrazík, Schleich, LED svíčky, Keramika, SMS, Vánoční trhy, Brno, Vánoční punč, Plocha, Lindt, Alkoholový kalendář, Koledy, Láska nebeská, Písnička apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Keywords:Staré hry online, Nejlepší online hry zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, weby, Recepty na vánoční cukroví, zábava, odkaz, webovky, Warez, školství, F, tipy

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online. V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Sportovní, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Obrázky na plochu PC, humor, zadarmo, Sexy Salma Hayek, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, P, internet, Gillian Anderson sexy photos, Online hry pro děti zdarma, Dopravní značky, A, Pozadí na PC zdarma ke stažení

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Síť, technika, zábava, informace

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak vytvořit, v čem upravit, v čem spustit, jak exportovat, čím prohlížet, kterak editovat, jak otevřít, jak konvertovat, jak převést, jak přehrát následující typy souborů: video soubory, konfigurační soubory, dokumenty, komprimace dat, obrazy disků, internet a web, systémové soubory, grafiku, koncovky souborů, šablony dokumentů, hudební audio soubory, písma, fonty apod.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online. Mj. na webu naleznete Akční hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Sportovní, Logické, Karetní hry a tak podobně.

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Auta a závodní, Omalovánky, Barbie hry, Adventury, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Deskovky, Oblíkačky, online html5 hry, Logické hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Wallpapery na PC ke stažení - full HD wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. jsou vhodná pro ultrabook, počítač, phablet, notebook, mobilní telefon, PC, displej, tablet, obrazovka počítače, monitor, smartphone a pro operační systémy Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Java ME, Windows 95, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), OSX, BlackBerry OS, Chrome OS. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: Formule 1, free wallpapers, ptáci, fantasy, vesmír, kosmos, motorky, fraktály, hmyz a pavouci, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, nature - příroda, velkoměsta a noční život, květiny, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolte si z rozměrů 1366x768, 1440x960, širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 1366x1024, 1152x1920, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, 360x760, 1024x768, 800x600, 1440x2560, 393x786, 1600x900, 768x1024 atd.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, zeměpis, zdarma, Alicia Keys sexy photos, Online biografie, životopisy osobností, Vlajky spojených států amerických, Hry pro nejmenší online, Celebrity Jennifer Aniston, cestování, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam vlajek amerických států

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Náš tip, technika, zábava, informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - tapety do mobilu

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, počítač, smartphone, mobil, PC, displej, phablet, tablet, monitor a pro operační systémy Linux Xubuntu, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Slackware, Windows 7, Linux Ubuntu, Windows 10, BlackBerry OS, Mac, Windows Me, SUSE Linux. Tapety na plochu PC z kategorií adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, auta, dopravní prostředky, noční města, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, příroda, krajina, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, hudební tapety, letadla, operační systémy, Windows, zvířata. Stahujte v rozlišení širokoúhlé 1366x768, 1920x1440, 1920x1080 Full HD, 1920x1280, 1800x1440, 375x812, 1440x2560, 375x667, 1680x1050, 800x1280, 1152x768, 360x640, 1536x864, 1600x2560, 854x480, 640x480 atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako matematika, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, nápoje, nástroje, sport, zločin a právo, hardware, politika, český jazyk, nemoce, rostliny, internet, filozofie, různé, věda, cestování, zkratky, příroda, školství, psychologie, kultura, účetnictví, jídlo atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, Vánoce a Advent, zvířata, věda, halloween, ženy a dívky, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, květiny, přístroje, muži, auta, sport, láska, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, rostliny, hmyz, hudba, náboženství, mapy atd.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší hry pro dívky, Obrázky vlajek měst ČR, Přehled zkratek a akronymů, Dopravní značky, Madonna, V, Prapory regionů a království, Vše o Vánocích, Databáze osobností Kdo je to?, Wallpapery na PC ke stažení, Staré hry online, Elizabeth Hurley, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Sekačka: „Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Další odkazy:

Charlize Theron
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Fond d écran
Odkazy na partnerské weby
Celebrity Jessica Alba
Naše tipy na užitečné weby
Biografie Ashlee Simpson
Doporučené internetové odkazy
Nádherná Sara Shimada
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Heidy Klum

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Keywords: flag, Flags of countries, energetics, world countries, economy, demography, Naše tipy, technika, zábava, informace, list of flags, all flags, transport, telecommunications, list of countries, flags of countries in the world, information, flag states, national flags, politic.