World flags
Flags of the World states and countries, symbols, banners, information

Naše tipy, technika, kultura, informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

PC pozadí pro Windows - wallpapery do mobilu

Také doporučujeme: PC pozadí pro Windows. lze použít v ultrabook, mobilní telefon, PC, displej, počítač, phablet, notebook, mobil, monitor, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 7, BlackBerry OS, OSX, FreeBSD, Windows NT, Windows XP, Java ME, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, Android. PC tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: hmyz a pavouci, fraktály, ptáci, fantasy, flóra, stromy, motorky, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, vesmír, kosmos, zvířata, sportovní a závodní auta, Formule 1. Dostupné velikosti jsou 1920x1200, 1440x2560, 1600x900, 412x846, 1280x1024, 1536x2048, 1280x720, 360x760, 393x786, 1152x864, 1440x900, 800x600, 1920x1440, 1152x1920, 800x1280, 360x640 atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, v čem upravit, čím zobrazit, jak otevřít, v čem spustit, kterak editovat, jak importovat, jak spustit, jak vytvořit, jak převést, jak přehrát soubory následujících typů: obrazy disků, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, koncovky souborů, spustitelné soubory, písma, fonty, grafiku, šablony dokumentů, konfigurační soubory, systémové soubory, hudební audio soubory apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Přehled formátů souborů, Obrázky na plochu počítače, M, Best web page, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, volný čas, URL, Natalia Oreiro, Životopisy slavných osobností, doporučujeme, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, webové stránky

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Keywords:zeměpis, odkazy, Superhry a hry online zdarma, zajímavosti, Sexy Charisma Carpenter, pro děti, Full HD wallpapers na PC, pro dospělé, Gillian Anderson, Online hry zdarma, Super online kvízy, Kliparty pro dokumenty

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Webové online testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Náš tip, technika, kultura, informace

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: národnost, záliby, vlastnosti, nadpřirozené osoby, zločin a právo, mytologie, psychologie, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, školství, křesťanství, věda, profese a zaměstnání, lékařství, politici, historie, umělci, filozofie, přezdívky atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Super online kvízy

Zkuste super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: webovky, Online web Hry zdarma bez registrace, Nejhranější hry online, Omalovánky nejen pro děti, internet, humor, Vlajky států USA, Tapety na plochu zvířátka, zdarma, zdroje informací, linky, V

Fóry, ftipy, černý humor, vtipy, fórky, vtípky

Chcete se uvolnit? Fóry, ftipy, černý humor, vtipy, fórky, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Somálcích, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O ženách, O mužích, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O škole, O Němcích, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Síť, technika, kultura, informace

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Online vánoční webzine - adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční stromek, Pozadí, K Tisku, Jesličky, Vánoční světýlka, Adventní neděle, K Vytištění, Ostrava, Štóla, Vinná klobása, Vídeň, Květiny, Václavské náměstí, Svíčky, Adventní věnec, Neviňátko, Korálky, Vánoční koledy, Přání, Vánoční pozadí, Vánoční prostírání, Omalovánky, Vánoční ozdoby, Jingle Bells, Borovice, Adventní kalendář, Vídeňský punč, Bramborový salát, Husarské knoflíky, Adventní svícen, Tichá noc apod.

Klíčová slova: tipy, hyperlinky, odkaz, Online hry zdarma, Dopravní značení, Online biografie, životopisy osobností, kuriozity, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, V, Free game online hry, Stručný slovník pojmů a termínů

Fóry, ftipy, černý humor, vtipy, fórky, vtípky

Chcete se uvolnit? Fóry, ftipy, černý humor, vtipy, fórky, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Somálcích, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O ženách, O mužích, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O škole, O Němcích, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Závodní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Klasické, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Karetní, parkování - parkovačky, Oddechové, Logické, Velikonoční hry a podobně.

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, herci a herečky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Poslanci, Esejista, Prezidenti USA, Rock ‚n‘ Roll, Básník, Křesťanství, Čech, Hejtmani, Trenérka, Kancléř, Česká královna, Dallas Stars, Malíř, NHL, Svatý, Voják, Mim, Nežijící, Československo, Právník, Filozof, Zpěvák, Pedagog, Olympijští vítězové, Královna, Architekt, Prezident, Itálie, Vůdce, První republika, Sebevražda, Státník, Pop, ČSSD, Továrník, Textařka apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, měny, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, geocaching, země EU, vojenské hodnosti, okresy České republiky, hudební zkratky, firmy a společnosti, státy usa, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky apod.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, Seznam přípon a koncovek souborů, Webové online testy zdarma, výukové pomůcky, školství, Sexy Anna Kurnikovová, cestování, weby, Nejhranější hry online, PC pozadí pro Windows, zábava, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Keira Knighley, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zatracený tik: Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Co umí blondýnka nejlepšího k večeři? Rezervovat stůl v restauraci.

Další odkazy:

Sara Shimada
Tipy na Partnerské weby
Jessica Simpson
Doporučené internetové odkazy
Sharon Stone
Odkazy na užitečné webové stránky
Sexy Rie Miyazawa
Zajímavé internetové odkazy
Zhang Ziyi
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Biblické omalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Keywords: telecommunications, national flags, flag, information, demography, transport, list of countries, flags of countries in the world, economy, all flags, flag states, Flags of countries, energetics, world countries, list of flags, Naše tipy, technika, kultura, informace, politic.