World flags
Flags of the World states and countries, symbols, banners, information

Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Ftipy, černý humor, vtipy, anekdoty, fóry, vtipné texty

Chcete se pobavit? Ftipy, černý humor, vtipy, anekdoty, fóry, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipné hádanky, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, murphyho zákony apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: zajímavosti, Hry pro dívky online, weby, V, Biografie Nikki Cox, hyperlinky, Nejhranější online hry zdarma, webovky, Natalie Portman, volný čas, zábava, odkaz, cestování

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Slovák, Češi, New Jersey Devils, Sebevražda, Prezidenti ČR, Textařka, Zavražděn, Nežijící, Komunista, Ministr zahraničí, Kladno, Trenérka, Miliardář, Renesance, Vůdce, Maršál, Němci, KHL, Komunisté, Závodník, Francouz, Spisovatel, První republika, Prezident USA, Zpěvák, Francie, Washington Capitals, Císař, Dabérka, Svatý, Teolog, Archivář, Kněz, Dramatik, Brno, Hejtman apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky atd.

Obrázky ke stažení - pC pozadí pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. vhodné pro monitor, phablet, notebook, ultrabook, PC, tablet, displej, smartphone, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy Lubuntu, Mac, Linux Xubuntu, macOS, BlackBerry OS, Windows 98, Windows 10 Mobile, OSX, Linux Fedora, Windows XP, Linux Mint. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: rostliny, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, budovy a stavby, motorky, motocykly, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, letadla, hry a herní wallpapery, wallpapery, hudební tapety, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, auta. Dostupná rozlišení jsou 2048x1536, 1920x1440, 375x812, 1152x864, 1536x2560, 1152x768, 1024x768, 1920x1200, 1200x1920, 2048x1080, 1280x768, 1536x2048, 1536x864, 1440x900, 360x760, 320x568 atd.

Keywords:Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vlajky amerických států USA, Hry pro dívky online, Obrázky zdarma, Sexy Pink, Tapety na PC, školství, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Biografie Shakira, Adventní magazín, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, humor

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Informace, internet, počítače, hry

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Logické hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Adventury, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Akční gamesky, Hry s koňmi, Auta a závodní, Omalovánky, Deskovky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, pro děti, Pozadí na tablet, 3D a digital Wallpapers, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, linky, Obrázky ke stažení, Gratulace a přání, URL, Dopravní značení, doporučujeme, Slovník pojmů Co je to?

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, zelenina, rostliny, láska, nástroje a přístroje, ovoce, ženy a dívky, Vánoce a Advent, ptáci, mapy, nápoje, náboženství, hudba, hmyz, jídlo a nápoje, květiny, sport, stavby, halloween, smajlíci a emotikony, přístroje, symboly atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Pro dívky, Karetní hry, Závody aut, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Hry pro děti, Logické hry, Sportovní hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Strategie, Bojové hry, Adventury a tak dále.

Náš tip, internet, počítače, hry

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: různé, náboženství a křesťanství, školství, politika, zločin a právo, filozofie, účetnictví, nemoce, materiály, zkratky, hardware, kultura, příroda, chemie, sport, matematika, technika, lékařství a medicína, fyzika, jídlo, psychologie, stavebnictví, cestování, počítače atd.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Vše o Vánocích, Nejhranější online hry zdarma, Futbol Club Barcelona, internetové stránky, Databáze osobností Kdo je to?, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Zamilované sms vzkazy, odkazy, V, internet

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, zelenina, rostliny, láska, nástroje a přístroje, ovoce, ženy a dívky, Vánoce a Advent, ptáci, mapy, nápoje, náboženství, hudba, hmyz, jídlo a nápoje, květiny, sport, stavby, halloween, smajlíci a emotikony, přístroje, symboly atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Pro dívky, Karetní hry, Závody aut, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Hry pro děti, Logické hry, Sportovní hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Strategie, Bojové hry, Adventury a tak dále.

Síť, internet, počítače, hry

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Pozadí na tablet - wallpapers na PC

Také doporučujeme: Pozadí na tablet. můžete využít v tablet, mobil, PC, monitor, phablet, počítač, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, displej, notebook a pro operační systémy Java ME, Linux Fedora, Windows 2000, Windows 10, Windows 98, Windows Me, Linux Xubuntu, Android, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Windows XP. Tapety na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, sportovní pozadí, letadla, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, auta, rostliny, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, hudební tapety, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní. Zvolte si z rozměrů 360x720, 2560x2048, 1152x864, 1280x960, 320x568, 2160x3840, HD 1280x720, 1024x768, 2048x1080, 1152x768, širokoúhlé 1366x768, 1200x1920, 1280x800, 1600x2560, 375x812, 2560x1440 atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Full HD pozadí ke stažení - pC pozadí pro Windows

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v phablet, mobil, obrazovka počítače, PC, displej, tablet, monitor, notebook, počítač, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Windows Me, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, OSX, SUSE Linux, Windows 10, Linux Fedora, Chrome OS, Slackware, FreeBSD. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: sportovní a závodní auta, ptáci, Formule 1, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, oceán, moře, pláže, motorky, vesmír, kosmos, fraktály, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, květiny, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život. Stahujte v rozlišení 1080x1920, 1536x2560, 2560x1920, 1280x1024, 800x1280, 1920x1200, 2560x2048, 1280x800, 1800x1440, 750x1334, 1440x900, 1152x768, 320x568, 2048x1536, 360x640, 1440x960 atd.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Deskovky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Sportovní gamesy, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Akční gamesky, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Oblíkačky apod.

Klíčová slova: zadarmo, F, Stručný slovník pojmů a termínů, Přehled souborových přípon, zdarma, Manchester United F.C., zdroje informací, M, zeměpis, počítače, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Biografie Rose McGowan, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Svatba: V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Další odkazy:

Celebrity Jennifer Aniston
Odkazy na partnerské weby
Pozadí na plochu monitoru
Linky na partnerské weby
Co je to omalovánka?
Tipy na zajímavé weby
Sexy Nicole Kidman
Naše tipy na užitečné weby
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Zajímavé webové stránky
Přání k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Keywords: flag, Flags of countries, energetics, world countries, economy, demography, Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry, list of flags, all flags, transport, telecommunications, list of countries, flags of countries in the world, information, flag states, national flags, politic.