World flags
Flags of the World states and countries, symbols, banners, information

Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Anekdoty, fórky, vtipné texty, ftipy, černý humor, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, fórky, vtipné texty, ftipy, černý humor, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ekonomech, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O manželství, O gayích a homosexuálech, O škole, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, Frky ze života, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O Windows apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak otevřít, v čem upravit, jak importovat, jak přehrát, v čem spustit, jak exportovat, jak vytvořit, čím prohlížet, jak převést, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, video soubory, dokumenty, systémové soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, komprimace dat, konfigurační soubory, šablony dokumentů, písma, fonty apod.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vánoční online hry, Strategie, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Sportovní, Logické, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Klasické, Oddechové, Karetní, Závodní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky a podobně.

Kameňáky, fórky, vtipy, ftipy, fóry, vtipné texty

Zkuste vypnout! Kameňáky, fórky, vtipy, ftipy, fóry, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Windows, O Němcích, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Frky o tchýních, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O Chucku Norrisovi, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu apod.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Ilustrace, obrázky, P, Tapety na PC, Vánoční svícen, cestování, zeměpis, zdarma, Betlémské omalovánky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, F, Databáze osobností Kdo je to?, internet

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hudba, láska, smajlíci a emotikony, auta, osobnosti a lidé, ženy a dívky, přístroje, jídlo a nápoje, mapy, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, květiny, ptáci, nápoje, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, stavby, rostliny, náboženství, věda, sport, dopravní prostředky atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Vtípky, černý humor, frky, ftipy, fórky, vtipy

Chcete se pobavit? Vtípky, černý humor, frky, ftipy, fórky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry nejen o českém hokeji, černý humor, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipné hádanky, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, frky o zvířatech apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Strategické onlinovky, online html5 hry, Omalovánky, Farmářské hry, Střílecí hry, Letecké simulátory, Logické hry, Barbie hry, Oddechové hry, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Vaření a smažení, Auta a závodní, Hry s koňmi, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Keywords:Seznam zkratek a akronymů, doporučujeme, odkaz, Nejlepší školní testy a kvízy, Filmy, natáčení, střih, Přehled zkratek a akronymů, Přehled souborových přípon, Online hry zdarma, Recept na novoroční čočku na kyselo, výukové pomůcky, linky, pro děti

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční svíčky, Staroměstské náměstí, Blahopřání, Vinná klobása, Jingle Bells, Bramborový salát, Hostina, Samolepky, K Vytisknutí, Kinder, Vánoční ubrusy, Atmosféra, SMS, Řetězy, Pozadí, Německy, Betlém, Václavské náměstí, Sněhulák, Obrazovka, Husarské knoflíky, Rostliny, Pro děti, Osvětlení do oken, Kuba, Adventní trhy, Vánoční světýlka, Filmy, Jezulátko, Anděl, Vánoční hvězda apod.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Motta, bonmoty, rčení, přísloví, moudra, výroky, myšlenky

Citáty slavných osobností, Motta, bonmoty, rčení, přísloví, moudra, výroky, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o zlu, přísloví o naději od různých známých osobností.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník, M, Vánoční obrázky ke stažení, weby, multimédia, Vlajky měst a obcí České republiky, Online hra Santa na saních, Nejhranější online testy a kvízy, zábava, K, Státní prapory všech států

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Ftipy, frky, vtipné texty, kameňáky, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, vtipné texty, kameňáky, vtípky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipné hádanky, anekdoty o politice, černý humor, vtipné citáty apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií matematika, náboženství a křesťanství, počítače, nápoje, věda, psychologie, zkratky, fyzika, kultura, jídlo, lékařství a medicína, nemoce, příroda, účetnictví, zločin a právo, hardware, různé, bankovnictví, stavebnictví, sport, internet, politika, ekonomie a ekonomika, materiály atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online životopisy, biografie, zdroje informací, Vánoční pokrmy nejen na Štědrý den, Vánoční magazín, počítače, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Elisha Cuthbert, Nejlepší hry pro dívky, Online adventní magazín, Full HD tapety na PC zdarma

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Ftipy, frky, vtipné texty, kameňáky, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, vtipné texty, kameňáky, vtípky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipné hádanky, anekdoty o politice, černý humor, vtipné citáty apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Informace, informace, cestování, volný čas

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Logické, Sportovní, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha apod.

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země východní Asie apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: zajímavosti, Obrázky zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, volný čas, Webové html5 hry zdarma, Omalovánka Santy Klause, zadarmo, humor, Online geografické testy zdarma bez registrace, Hry pro nejmenší děti online zdarma, kuriozity, internetové stránky, Dětské omalovánky, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Taky důvod: Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Další odkazy:

Oblíbené vánoční dekorace
Zajímavé webové stránky
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Tipy na Partnerské weby
Sněhová vločka
Odkazy na užitečné webové stránky
Vánoční jídlo
Tipy na zajímavé weby
Recept na ořechové a kokosové laskonky
Odkazy na partnerské weby
Santa na skůtru

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Keywords: telecommunications, national flags, flag, information, demography, transport, list of countries, flags of countries in the world, economy, all flags, flag states, Flags of countries, energetics, world countries, list of flags, Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas, politic.