World flags
Flags of the World states and countries, symbols, banners, information

Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

černý humor, ftipy, fóry, vtipy, fórky, anekdoty

Chcete se pobavit? černý humor, ftipy, fóry, vtipy, fórky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O mužích, O škole, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Frky o tchýních, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O ekonomech, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Pozadí na plochu PC - full HD wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na plochu PC. vhodné pro obrazovka počítače, smartphone, mobil, tablet, ultrabook, mobilní telefon, PC, monitor, phablet, notebook, displej a pro operační systémy Lubuntu, SUSE Linux, FreeBSD, Windows 98, Chrome OS, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Windows Me, Windows 95, Windows NT, Android. PC pozadí pro Windows z kategorií Formule 1, oceán, moře, pláže, motorky, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, zvířata, fraktály, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, ptáci, květiny, vesmír, kosmos, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery. Stahujte ve velikostech 1600x2560, Full HD 1080x1920, 1152x768, 1536x2048, 1440x2560, 412x846, 1280x854, 1080x1800, 3200x1800, 375x812, 4800x1200, 1600x900, 1440x960, 1800x1440, 1024x768, 768x1024 atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, poruchy, politici, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, politika, Spisovatelé a básníci, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, přezdívky, křesťanství, umělci, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, záliby, věda, historie, podnikání a podnikatelé, lékařství, mytologie, školství atd.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Logické hry, Letecké simulátory, Oblíkačky, Deskovky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Barbie hry, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Střílecí hry, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Strategické onlinovky apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: školství, weby, Onlinovky zdarma, Hry pro nejmenší online, Wallpapers na plochu, Ilustrační obrázky, Biografie známých osobností, Hry pro nejmenší online, Jmenovka na vánoční dárky zdarma ke stažení a vytištění, M, Vše o Vánocích, Přehled souborových přípon, pro děti

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Informace pro děti, studenty i dospělé

Adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Stromeček, Pastýř, K Tisku, Štóla, Brambořík, Vánoční kaktus, Vánoční prostírání, Cesmína, Osvětlení do oken, Jmenovky, Tapeta, Tiskárna, Windows, Vánoční pozadí, Papírový vánoční stromek, Vídeň, Kinder, Lego, Dia, LED svíčky, Adventní svícen, Přáníčko, Vánoční dekorace, Umělý vánoční stromek, Tichá noc, Adventní trhy, Adventní neděle, Bramborový salát, Tablet, Svíčky, Jídlo apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Keywords:zábava, webové stránky, info, volný čas, Vánoční stromeček složený z kuliček, Obrázky ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, A, Biografie Cameron Diaz, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, cestování, Pozadí na plochu PC

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Tapety na PC ke stažení - wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC ke stažení. vhodné pro PC, displej, ultrabook, monitor, smartphone, počítač, tablet, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows 98, Windows 2000, Linux Mint, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Windows Me, Red Hat Linux, Windows 7, SUSE Linux, Windows XP. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako voda a bubliny, dopravní prostředky, wallpapery, hudební tapety, motorky, motocykly, auta, rostliny, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, noční města. Dostupná rozlišení jsou 1152x864, 1280x960, 2048x1080, 1600x900, 1600x1200, 2560x1600, 2560x1440, 768x1024, 1440x960, 1280x1024, 360x760, 1536x2560, 375x812, 1366x1024, 1280x854, 1080x1800 atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nástroje, materiály, matematika, nápoje, nemoce, kultura, počítače, literatura, školství, účetnictví, chemie, zločin a právo, latina, cestování, software, český jazyk, ekonomie a ekonomika, politika, psychologie, náboženství a křesťanství, sport, filozofie, lékařství a medicína, věda atd.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Free game online hry, tipy, Pěkný vánoční vzor, multimédia, Dopravní značení, Free game online hry, Slova vánočních písní, Tapety na PC ke stažení, Seznam vlajek amerických států, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Dopravní značky

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nové Mexiko, Jižní Dakota, Jižní Karolína, Arkansas, Washington, Arizona, Louisiana, New Jersey, Colorado, Ohio, Indiana, Alabama, Vermont, Virginie, Minnesota, Texas, Mississippi, Oklahoma, Oregon, Nebraska, Massachusetts, Georgie, Pensylvánie, Utah, Severní Karolína, New Hampshire atd.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Akční hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní a tak podobně.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, stavby, věda, ptáci, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, hudba, ovoce, láska, muži, sport, nápoje, zelenina, dopravní prostředky, auta, hmyz, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, halloween, květiny, zvířata, náboženství atd.

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Animace, Stolní a deskové hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Strategie, Postřehové hry, Hry pro děti, Adventury, Brutální krvavé hry, Střílečky, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Závody aut, Karetní hry a tak dále.

Klíčová slova: hyperlinky, Státní vlajky států světa, odkazy, Vánoční filmy přispívají k dobré náladě, zajímavosti, Hry pro kluky, Slovník pojmů Co je to?, Rachel Stevens, č, zeměpis, Životopisy osobností

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nové Mexiko, Jižní Dakota, Jižní Karolína, Arkansas, Washington, Arizona, Louisiana, New Jersey, Colorado, Ohio, Indiana, Alabama, Vermont, Virginie, Minnesota, Texas, Mississippi, Oklahoma, Oregon, Nebraska, Massachusetts, Georgie, Pensylvánie, Utah, Severní Karolína, New Hampshire atd.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak přehrát, jak importovat, jak spustit, jak otevřít, čím prohlížet, kterak editovat, jak konvertovat, jak převést, v čem spustit, čím zobrazit soubory následujících typů: konfigurační soubory, koncovky souborů, systémové soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, hudební audio soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, písma, fonty, internet a web, obrazy disků apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Klíčová slova: odkaz, zadarmo, linky, Hry pro kluky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Mezinárodní den žen, Seznam zkratek a akronymů, zdarma, Obrázky vlajek států světa, zdroje informací, doporučujeme, internetové stránky, Historie strategických válečných her, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Životní moudro: Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Další odkazy:

Sobi k vybarvení
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Mikuláš
Doporučené internetové odkazy
Cindy Crawford
Tipy na Partnerské weby
Slova vánoční koledy Dej Bůj štěstí
Tipy na zajímavé weby
Obrázek k vybarvení Mikuláš

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Keywords: flag, Flags of countries, energetics, world countries, economy, demography, Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé, list of flags, all flags, transport, telecommunications, list of countries, flags of countries in the world, information, flag states, national flags, politic.