World flags
Flags of the World states and countries, symbols, banners, information

Partnerské weby, technika, kultura, informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, politici, sport, herectví, herci a herečky, umělci, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, poruchy, národnost, lékařství, vlastnosti, věda, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, záliby, filozofie, rodinné vztahy, státní správa, školství atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Náš tip, technika, kultura, informace

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, země Afriky, Antarktidy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země východní Asie, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, počítače, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webové stránky, Vánoční stromeček, Obrázky a kliparty zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, odkazy, Macedonia, Vlajky měst a obcí České republiky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Skvělé hry online zdarma, Obrázky na plochu PC

Hlášky, výroky, úsloví, přísloví, aforismy, motta, rčení

Citáty slavných, Hlášky, výroky, úsloví, přísloví, aforismy, motta, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o životě, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o smrti od různých známých osobností.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak importovat, čím zobrazit, jak přehrát, jak konvertovat, jak spustit, v čem upravit, čím prohlížet, jak vytvořit, kterak editovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: písma, fonty, dokumenty, konfigurační soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, obrazy disků, šablony dokumentů, systémové soubory, hudební audio soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

Tapety na PC - tapety na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC. můžete využít v notebook, ultrabook, PC, tablet, mobil, počítač, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, smartphone, phablet a pro operační systémy Windows 95, Linux Ubuntu, Windows 10, Linux Fedora, Android, Lubuntu, Windows XP, Microsoft Windows Vista, OSX, Mac, Linux Mint. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, Formule 1, fantasy, nature - příroda, sportovní a závodní auta, zvířata, motorky, květiny, ptáci, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, free wallpapers, fraktály. Zvolit si můžete rozměry 1600x900, 3200x1200, 1366x1024, 1280x768, 2048x1536, 1600x900, 412x846, 320x568, 1200x1920, Full HD 1080x1920, 640x480, 750x1334, 4800x1200, 1152x864, 3200x1800, 1800x1440 atd.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Keywords:Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, humor, Adventní magazín, Státní vlajky zemí, Přání k svátku, Hry pro kluky, Seznam vlajek amerických států, internetové stránky, Abstraktní vánoční stromeček, F, linky, webovky

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Montana, Kentucky, Pensylvánie, Kansas, Nové Mexiko, Havaj, Connecticut, Nebraska, Arizona, Florida, Oregon, Utah, Maryland, Idaho, Iowa, Jižní Dakota, Louisiana, Georgie, Západní Virginie, Ohio, Alabama, New Hampshire, Oklahoma, Mississippi, Illinois, Jižní Karolína atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, materiály, nápoje, školství, psychologie, internet, latina, stavebnictví, technika, zločin a právo, příroda, zkratky, sport, cestování, matematika, nástroje, fyzika, nemoce, český jazyk, kultura, počítače, účetnictví, software, filozofie atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, láska, Vánoce a Advent, květiny, nápoje, halloween, dopravní prostředky, přístroje, jídlo a nápoje, auta, zvířata, sport, hudba, nástroje a přístroje, náboženství, mapy, hmyz, věda, muži, osobnosti a lidé, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, ovoce atd.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Omalovánky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Barbie hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Hannah Montana, Deskovky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury apod.

Klíčová slova: Free game online hry, Tapety na plochu počítače, Dopravní značení, Sněhuláci, zajímavosti, Databáze osobností Kdo je to?, weby, Adventní kliparty ke stažení zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Tapety na PC, doporučujeme, zdarma

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: internet, jídlo, kultura, materiály, politika, software, lékařství a medicína, český jazyk, matematika, účetnictví, náboženství a křesťanství, školství, věda, rostliny, nástroje, psychologie, chemie, zločin a právo, nápoje, cestování, stavebnictví, literatura, nemoce, příroda atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Informace, technika, kultura, informace

Hry pro nejmenší online

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší online . Naleznete zde Brutální krvavé hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Animace, Pro dívky, Závody aut, Strategie, Sportovní hry, Hry pro děti, Bojové hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Střílečky a tak dále.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, auta, nápoje, smajlíci a emotikony, ovoce, jídlo a nápoje, sport, zelenina, věda, náboženství, zvířata, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, mapy, hmyz, přístroje, hudba, nástroje a přístroje, stavby, symboly, láska, rostliny atd.

Fóry, vtípky, frky, vtipné texty, anekdoty, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtípky, frky, vtipné texty, anekdoty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, vtipy o metanolu, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, v čem spustit, kterak editovat, jak otevřít, jak převést, jak vytvořit, jak přehrát, jak spustit, jak exportovat, v čem upravit, čím prohlížet soubory těchto typů: video soubory, komprimace dat, písma, fonty, grafiku, šablony dokumentů, obrazy disků, koncovky souborů, hudební audio soubory, dokumenty, spustitelné soubory, internet a web, systémové soubory apod.

Klíčová slova: kuriozity, Hry pro nejmenší online, Vlajky spojených států amerických, Vše pro kolo, volný čas, Přehled přípon a koncovek souborů, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Ježíšek, Nej hry online, Wallpapers na PC ke stažení, Biografie slavných osobností

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: internet, jídlo, kultura, materiály, politika, software, lékařství a medicína, český jazyk, matematika, účetnictví, náboženství a křesťanství, školství, věda, rostliny, nástroje, psychologie, chemie, zločin a právo, nápoje, cestování, stavebnictví, literatura, nemoce, příroda atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Síť, technika, kultura, informace

Wallpapers na PC ke stažení - obrázky na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v smartphone, PC, mobil, notebook, displej, obrazovka počítače, počítač, tablet, phablet, ultrabook, monitor a pro operační systémy Windows 7, BlackBerry OS, Windows NT, Windows 10 Mobile, Android, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, macOS, Slackware, Lubuntu, Mac. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, Formule 1, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, nature - příroda, fraktály, fantasy, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, flóra, stromy, motorky. Dostupná rozlišení jsou 854x480, 1536x2048, 375x667, 1080x1800, HD 1280x720, 1600x900, 640x480, 800x1280, 1024x768, 1080x1920, 1600x2560, 1152x864, 1800x1440, 4800x1200, 1366x768, 1152x1920 atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Státy a jejich prapory, zadarmo, cestování, F, Vánoční jmenovky na dárky s s motivem Santa Clause ke stažení a vytištění, zdroje informací, info, Online adventní magazín, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, tipy, Stručný encyklopedický slovník, Vánoční omalovánky k vytisknutí, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Nemá vlastní hodinky: Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Další odkazy:

Vánoční štóla
Doporučené internetové odkazy
Flags of the world countries
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vánoční zvoneček
Odkazy na užitečné webové stránky
Opilý Santa Claus?
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Návod na pěstování vánočního kaktusu
Doporučené odkazy
La pornographie sexuelle a caractere sexuel France

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Keywords: telecommunications, national flags, flag, information, demography, transport, list of countries, flags of countries in the world, economy, all flags, flag states, Flags of countries, energetics, world countries, list of flags, Partnerské weby, technika, kultura, informace, politic.